MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 7931548
nr 793 1548
Fåtöljer
1 par, 1900-tal, konstläder
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 november 2012
kl 17:17:12
200 kr
500 kr
700 kr
900 kr